Výrobky na zakázku

← Zpět na hlavní stránku

Lanyardy, šňůry / Přívěšek / USB na míru / Čokolády / Bloky

Některé výrobky se vyplatí vyrábět přímo na základě požadavků klientů. Je možné dosáhnout zajímavějších cen a výsledkem jsou pěkné reklamní předměty.

Mezi nejčastější dárky na míru patří lanyardy (šňůry na krk nebo-li šňůry na klíče), PVC a kovové přívěšky, USB na míru, čokolády a papírové bloky.

Lanyardy je možné vyrobit podle požadavků zákazníka, klient si může vybrat materiál šňůry, šíři šňůry, typ karabiny a různé doplňky. Jsou i různé typy potisku na šňůry a jejich doplňky. Je možné využít transfer tisk, sítotisk, tampontisk a nebo velmi oblíbenou technologii sublimace.

Přívěšky na míru jsou velmi oblíbený originální dárek. Přívěšek je vyroben z PVC podle grafického návrhu nebo jiné předlohy, které nám dodá klient. Přívěšek může mít různé tvary a podoby. Minimální produkční množství je 500 kusů.

Pro náročné klienty vyrábíme USB na míru s vlastním designem podle zadání klienta. Tato USB mohou mít tvar loga nebo jiných předmětů, podle přání klienta: lahev, čerpadlo, míč atd. Výroba je možná již od 50 kusů, dále je možné kombinovat v jednom designu různé kapacity, pro dosažení zajímavé ceny.

Čokoláda může mít různé tvary, přesně podle zadání klienta. Již jsme vyráběli různá zvířata, různé předměty jako telefon, notebook, šroub a mnoho dalších. Jsou jistá omezení, ale záleží na fantazii a přání klienta co vytvoříme. Čokoláda na míru má jako reklamní předmět velký efekt a klienti jsou nadšeni neočekávanými tvary, které lze vyrobit. Pro tyto účely používáme velmi kvalitní čokoládu s minimálním množstvím 33% kakaové hmoty.

Bloky a post it na míru vyrábíme přesně podle zadání klientů. Tiskneme za velmi zajímavé ceny a dodáváme v krátkých lhůtách. Bloky a post it lze vyrobit i v různých tvarech, například auto, lístek, hrnek a mnoho dalších. Více informaci najdete na www.papirovedary.cz.