Reklamní dárky

← Zpět na hlavní stránku

Reklamní textil / Reklamní propisky / Grafické služby

Reklamní dárky jsou široký pojem. V našem sortimentu máme propisky od pár korun až po luxusní dárky za několik tisíc korun. Není jednoduché se v tak širokém sortimentu zorientovat. Velmi rádi Vám s tím pomůžeme a poskytneme odbornou konzultaci zdarma.

Obvyklé reklamní dárky naleznete na těchto adresách: www.daryexpres.cz, www.reklamnidary.cz, www.infopartner.info. Neváhejte se podívat na náš široký sortiment. Velmi rádi Vám poskytneme vzorky, případně pomůžeme s výběrem.

Významnou položkou mezi reklamními dárky je textil. V našem sortimentu máme textil od dětských triček po velmi kvalitní zimní bundy do extrémních podmínek. Spolupracujeme se známými značkami jako Adiddas, Slazenger, Elevate a další. Více o reklamním textilu najdete na www.textil-pro-firmy.cz, www.reklamnidary.cz.

Reklamní dárky včetně textilu brandujeme, neboli potiskujeme podle Vašich požadavků. Ovládáme všechny známé technologie: tampontisk, sítotisk, gravírování, hlubotisk, digitální tisk a UV tisk. Na vámi vybrané předměty navrhneme nejefektivnější řešení.

Pokud máte zájem rádi Vám zašleme papírové katalogy, vybrané vzorky nebo Vás osobně navštívíme a Vaše dotazy ihned zodpovíme. Nebojte se reklamních dárků, není rozhodující cena, ale ukázka že si Vašich partnerů, klientů a kolegů vážíte. Dárkem potěšíte, každý rád něco dostane.